www.genclikseli.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.genclikseli.benimforum.biz

Gençlerin buluşma noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..

+4
HaYaLet_qiSs
DeRYa
YK-güZeLi
izmitLi_GuLsaHh
8 posters
YazarMesaj
izmitLi_GuLsaHh

üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Empty
MesajKonu: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 4:33 pm

bN GuLsaH izmitliyim 17 yaşım kızmeslek lisesinde okuorum ana okulu öğretmenliği okul bitti tatilde Very Happy şu anda bi insaat şirketinde işe başladım yapılan evlerin satışını yapıorum bnden bu kadr hee bide GÖKHAN ÖZEN Aşığım Very Happy
YK-güZeLi

YK-güZeLi

üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Empty
MesajKonu: SLmm   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:21 pm

Bende burdayım...DELÜsüzz forum olaRMıı HEccc..Very Happy
bende kısaca tanıtıyım kendimi...isim ceyda Şırnak/silopiliyim....yaş 18.okumuyorum neden derseniz sallayın Very Happy HAA BİDE İSmail yk hastasıYIMMMMMMMMMM .....VE hayranımmmmmmmmm ......
neyse fazla konuşmim tanıyan vardır zatenn benii ....! Very Happy Very Happy haydinn herkesee Bol FOrumlar......ii eğlencelerr canLARIMMMMMM....
http://www.ismailykciyiz.com
DeRYa
Admin
DeRYa

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:34 pm

biri gökhan aşığı,biri ismail hastasıı Very Happy
http://genclikseli.yetkinforum.com
HaYaLet_qiSs

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:30 pm

Merhaßáa
Bnde Neşe 19 Yaşindayim aLmanyadan katiLioRum
LiSe Sonu oKuom 13 Sinifi Smile
Malesef hC bi SanatCinin haYrani DeqiLim Very Happy Very Happy
TaniStiqima M.o xD
BedirhanYK

BedirhanYK

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:33 pm

bende bedirhan aranızda olmaktan memnunum heeyyyy Very Happy:D:D cheers cheers
http://www.genclikseli.yetkinforum.com
CANIMSIN

CANIMSIN

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:44 pm

merhaba arkıdesler bende yenı geldım ıstersenız sızınle olurum yok ıstemıyorsanız tahtalı koye yururuz:D:D:d ceyda arkadasım davet ettı benı geleyım dedık gorelım anlasalım bu sıteyı buyutelım dedım bende konyadan katılıyorum 21 yasındayım tam bır ısmaıl yk hastasıyım ısmım halit en cok neyı severım mutlu olmayı bırde arkadas kurmayı sımdılık bukar baska zaman dahada ıyı tanısıp kaynasırız
DeRYa
Admin
DeRYa

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:45 pm

hepiniz hg niz
çoq tşk ederim üye olduğunuzz içinn hepinizee
YK-güZeLi

YK-güZeLi

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:50 pm

[/b]Hepiniz HoşGeldniz ArkideşLER ...Sizleri Aramızda Görmek Büyük Mutluluk....
Herkese tatLı forumlar......
CANIMSIN

CANIMSIN

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:52 pm

hosbulduk arkadas nıe chat yerı acmadınız ordan konussak olmazmıydı:??????
YK-güZeLi

YK-güZeLi

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:53 pm

CANIMSIN demiş ki:
merhaba arkıdesler bende yenı geldım ıstersenız sızınle olurum yok ıstemıyorsanız tahtalı koye yururuz:D:D:d ceyda arkadasım davet ettı benı geleyım dedık gorelım anlasalım bu sıteyı buyutelım dedım bende konyadan katılıyorum 21 yasındayım tam bır ısmaıl yk hastasıyım ısmım halit en cok neyı severım mutlu olmayı bırde arkadas kurmayı sımdılık bukar baska zaman dahada ıyı tanısıp kaynasırız
olıurmu öle şey bee tabikide isterizz bizimler olmanıı gıcıkk:))h.g tekrar canım abiicmmmm:)Smile Very Happy
DeRYa
Admin
DeRYa

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:55 pm

inş yakında oda olcakk xD
CANIMSIN

CANIMSIN

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:56 pm

ıns dahada yukseklere tasırız merak etmeyın ben cok uye getırrım sızee bana guvenınız sonsuz olsunn kardeslerım
DeRYa
Admin
DeRYa

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:58 pm

CANIMSIN demiş ki:
ıns dahada yukseklere tasırız merak etmeyın ben cok uye getırrım sızee bana guvenınız sonsuz olsunn kardeslerım
saoll x)
miss zorlu

miss zorlu

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 8:18 pm

selamlar ben muğladan rahime 23 yaşında anasınıfı öğretmeniyim.bende ismail yk ve gökhan özen fanıyım.siteye canımsın yani halit arkadaşımın isteği üzerine geldim Smile umarım iyi vakit geçiririz
CANIMSIN

CANIMSIN

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 8:22 pm

hos geldın cnm benımm bıtanesın sen ya
miss zorlu

miss zorlu

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 8:23 pm

hoşbuldum canım sende bitanesin Smile
zarıca

zarıca

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 6:54 am

bende ömer faruk karabüktenim orası neresi die sormayın Very Happy ben ismail yk nında gökhan özeninde hayranı deilim xD banane onlar bana hayran olsunlar Very Happy
YK-güZeLi

YK-güZeLi

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 7:12 am

miss zorlu demiş ki:
selamlar ben muğladan rahime 23 yaşında anasınıfı öğretmeniyim.bende ismail yk ve gökhan özen fanıyım.siteye canımsın yani halit arkadaşımın isteği üzerine geldim Smile umarım iyi vakit geçiririz
rahimeee kızzzzzz h.g sendee tanıdınmı benii makarnoşşVery Happy:)bende ceyDA CANIMM ARAMIZA HOŞgeLdin...ii forumlarr...[b]
BedirhanYK

BedirhanYK

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 7:51 am

YK-güZeLi demiş ki:

Ceyda Yalan konuşma şimdi Very Happy:D hiç mutluluk falan duymadınnn delüüüüüüü Very Happy:D:D
http://www.genclikseli.yetkinforum.com
miss zorlu

miss zorlu

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 9:05 am

rahimeee kızzzzzz h.g sendee tanıdınmı benii makarnoşşVery Happy:)bende ceyDA CANIMM ARAMIZA HOŞgeLdin...ii forumlarr...[b][/quote]
kızzzzzzz tanımam mı seni oy oy oy canım benim sendemi vardın kız Very Happy
YK-güZeLi

YK-güZeLi

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 10:02 am

miss zorlu demiş ki:
rahimeee kızzzzzz h.g sendee tanıdınmı benii makarnoşşVery Happy:)bende ceyDA CANIMM ARAMIZA HOŞgeLdin...ii forumlarr...[b]
kızzzzzzz tanımam mı seni oy oy oy canım benim sendemi vardın kız Very Happy[/quote]hee kızz benhde varımm Very Happy:D[b]
YK-güZeLi

YK-güZeLi

MesajKonu: Geri: üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..   üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 10:04 am

BedirhanYK demiş ki:
YK-güZeLi demiş ki:

Ceyda Yalan konuşma şimdi Very Happy:D hiç mutluluk falan duymadınnn delüüüüüüü Very Happy:D:D
[b]ne yalanıı delüü.....yalan deil canımm harbiden iyiki burdasıızz... Very Happy Very Happy

üyeLeRin diğer üyeLere kendisiNi taNıtması :) Hadi bakalım kendimizi tanıştıraLım..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haydi Bakalım....!